ÖVRIGT / Smycken / Armband 9344409
nr 934 4409
Armband
Silver, 50-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 januari 2015
kl 19:41:31
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver